poniedziałek, 29 lutego 2016


POWRÓT


10. marca minie rok od mojego ostatniego posta i był to stresujący i napięty rok, ale tez najważniejszy w Naszym życiu, ponieważ na świecie pojawił się Natan.
Tym wpisem chciałabym powoli wracać do publikowania tekstów oraz zdjęć. Myślę, że wiele osób po prostu zapomniało o tej stronie, więc postaram się to zmienić. Zmienić chcę sposób prowadzenia bloga. Pojawią się posty o kosmetykach naturalnych, rosyjskich, których ostatnio używam nie tylko do włosów, ale także i twarzy. Będę pisała o efektach ich stosowania. 
Chciałabym wrzucać krótkie opisy kosmetyków kolorowych, które się u mnie sprawdziły, a ponieważ większość tzw. YouTube`owych hitów w moim przypadku ponosi porażkę, ci najtrwalsi zagoszczą na długo i będą szczegółowo opisani właśnie tutaj. 

Zdaję sobie sprawę, że możecie wybrać bardziej kompetentną dziewczynę, że zasięgnąć rady, jednak ja przetestowałam wiele, w związku z tym może komuś przyda się moje baardzo subiektywne zdanie na temat danego produktu. Pojawiać się będą również wpisy o dzieciach, ponieważ sama mam wiele pytań, a wszelkim poradnikom i EKSPERTOM mówię NIE, interesuje mnie TYLKO opinia innej mamy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz